Header image

baner
line decor
  
line decor

Rok 2003/2004

  1. Finaliści olimpiad przedmiotowych:
    • trzech uczniów z geografii;
    • jeden uczeń z biologii;
    • dwóch uczniów z matematyki, w tym jeden laureat;
    • czterech uczniów z języka niemieckiego;
    • jeden uczeń z języka polskiego.
  2. Osiągnięcia sportowe:
    IX Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych - tytuł najwszechstronniejszego zawodnika;
    Olimpiada Młodzieży
    • II miejsce w slalomie specjalnym;
    • III miejsce w kombinacji alpejskiej;
    • III miejsce w slalomie gigancie.

Rok 2004/2005

  1. Finaliści Olimpiad przedmiotowych:
    • dwóch uczniów z języka niemieckiego;
    • jeden uczeń z języka angielskiego;
    • jeden uczeń z matematyki;
    • jeden uczeń z chemii.

Rok 2005/2006

  1. Finaliści Olimpiad przedmiotowych:
    • jeden uczeń z trzech przedmiotów: chemii, biologii i matematyki.
  2. Osiągnięcia sportowe:
    • Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego - Gimnazjada - II miejsce w snowboardzie;
    • XI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych - I miejsce w slalomie gigancie

Rok 2006/2007

  1. Finaliści Olimpiad przedmiotowych:
    • jeden uczeń z biologii.
  2. Osiągnięcia sportowe:
    • Wojewódzka Gimnazjada w Snowboardzie - II miejsce (punktacja zespołowa dziewcząt)
    • XII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych - III miejsce w slalomie gigancie;
    • Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego:
      • I miejsce w narciarstwie zjazdowym;
      • IV miejsce w snowboardzie;
      • I miejsce w snowboardzie.
    • Małopolska Gimnazjada Młodzieży:
      • II miejsce w snowboardzie - dziewczęta;
      • I miejsce w snowboardzie - dziewczęta

Rok 2007/2008

  1. Finaliści Olimpiad przedmiotowych:
    • Bartosz Błęka - j. niemiecki, nauczyciel: A. Łacek
  2. Osiągnięcia sportowe:
    • Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego - Powiatowa Gimnazjada
      • I m. SLALOM GIGANT - Hanna Gąs. Gładczan
      • III m. SLALOM GIGANT- Marcin Bulas
      • II m. SNOWBOARD - Piotr Długosz
    • XIII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych
      • I m. SUPERGIGANT - Miłosz Rebuś
      • I m. SLALOMGIGANT - Miłosz Rebuś
    • Tenis stołowy - Gimnazjada - Chłopcy
      • III m. Miłosz Rebuś
      • III m. Marcin Bulas
      • III m. Daniel Misior
   
 line decor
design raflukaszczyk@poczta.fm